Language switcher

Sa oled siin

Tehnilise Järelevalve Amet

Tehnilise Järelevalve Amet
Sõle 23A
10614 Tallinn, Estonia

  • Telefon:(+372) 667 2000
  • Faks:(+372) 667 2001
  • E-post:info@tja.ee
Kliki kaardil, et näha suuremalt
 

 

Kontaktid

Tööstusohutuse teenistus

Nimi Asukoht Telephone E-post
Ingrid Teinemaa Teenistuse juhataja +372 667 2170 ingrid.teinemaa@tja.ee

Ehitusosakond

Nimi Asukoht Telephone E-post
Kati Tamtik osakonna juhataja +372 667 2152 kati.tamtik@tja.ee
Urmo Karu peaspetsialist (ehitusjärelevalve) +372 667 2102 urmo.karu@tja.ee
Liina Roosimägi peaspetsialist (MTR, kutsed, vette ehitamine) +372 667 2004 liina.roosimagi@tja.ee
Arno Paikles peaspetsialist (kaevandamine) +372 667 2185 arno.paikles@tja.ee
Arvo Kuld peaspetsialist (ehitusmaterjalide turujärelevalve)) +372 667 2062 arvo.kuld@tja.ee
Ivi Nõmm peaspetsialist (ehitisregister) 6672151 ivi.nomm@tja.ee
Merilin Kraun peaspetsialist (lõhkematerjalid ja pürotehnika) +372 667 2106 merilin.kraun@tja.ee
Raili Kukk peaspetsialist (lõhkematerjalid ja pürotehnika) +372 667 2186 raili.kukk@tja.ee
Riina Tamm peaspetsialist (hoonete energiatõhusus) +372 667 2180 riina.tamm@tja.ee
Toomas Tamm peaspetsialist (ehitusmaterjalide turujärelevalve) +372 667 2196 toomas.tamm@tja.ee

Tehnikaosakond

Nimi Asukoht Telephone E-post
Ingrid Teinemaa osakonna juhataja +372 667 2170 ingrid.teinemaa@tja.ee
Priit Poschlin nõunik (mõõtevahendid) +372 667 2193 priit.poschlin@tja.ee
Aivar Tuisk peaspetsialist (elektriseadmed) +372 667 2162 aivar.tuisk@tja.ee
Alar Punson peaspetsialist (küttegaasiseadmed ja -paigaldised) +372 667 2195 alar.punson@tja.ee
Henri Külm peaspetsialist (elektripaigaldised) +372 667 2133 henri.kulm@tja.ee
Maanus Urb peaspetsialist (surveseadmed ja -paigaldised) +372 667 2177 maanus.urb@tja.ee
Meelis Kärt peaspetsialist (elektrpaigaldised) +372 667 2161 meelis.kart@tja.ee
Reino Bürkland peaspetsialist (tõsteseadmed) +372 667 2173 reino.burkland@tja.ee
Richard Saarman peaspetsialist (masinad) +372 667 2175 richard.saarman@tja.ee
Siiri Kivioja peaspetsialist (ohtlike kemikaalide käitlemine) +372 667 2172 siiri.kivioja@tja.ee
Sirje Arus peaspetsialist (ohtlike kemikaalide käitlemine) +372 667 2171 sirje.arus@tja.ee
Taavi Lentso peaspetsialist (elektriseadmed) +372 667 2164 taavi.lentso@tja.ee
Uku Lauri peaspetsialist (elektripaigaldised) +372 667 2165 uku.lauri@tja.ee