Sa oled siin

Tehnilise Järelevalve Amet

Tehnilise Järelevalve Amet
Sõle 23A
10614 Tallinn

  • Telefon:(+372) 667 2000
  • Faks:(+372) 667 2001
  • E-post:info@tja.ee
Kliki kaardil, et näha suuremalt
 

 

Kontaktid

Tööstusohutuse teenistus

Nimi Asukoht Telephone E-post
teenistuskoht täitmata Teenistuse juhataja

Ehitusosakond

Nimi Asukoht Telephone E-post
Kati Tamtik juhataja 667 2152 kati.tamtik@tja.ee
Valmond Mikli nõunik 667 2036 valmond.mikli@tja.ee
Arno Paikles peaspetsialist (kaevandamine) 667 2185 arno.paikles@tja.ee
Arvo Kuld peaspetsialist (ehitusmaterjalide turujärelevalve)) 667 2062 arvo.kuld@tja.ee
Ivi Nõmm peaspetsialist (ehitisregister) 667 2151 ivi.nomm@tja.ee
Liis Piper peaspetsialist (MTR, kutsed, vette ehitamine) 667 2004 liis.piper@tja.ee
Merilin Kraun peaspetsialist (lõhkematerjalid ja pürotehnika) 667 2106 merilin.kraun@tja.ee
Riina Tamm peaspetsialist (hoonete energiatõhusus) 6672180 riina.tamm@tja.ee
Toomas Tamm peaspetsialist (ehitusmaterjalide turujärelevalve) 667 2196 toomas.tamm@tja.ee

Tehnikaosakond

Nimi Asukoht Telephone E-post
Ingrid Teinemaa osakonna juhataja 667 2170 ingrid.teinemaa@tja.ee
Priit Poschlin nõunik (mõõtevahendid) 667 2193 priit.poschlin@tja.ee
Aivar Tuisk peaspetsialist (elektriseadmed) 667 2162 aivar.tuisk@tja.ee
Alar Punson peaspetsialist (küttegaasiseadmed ja -paigaldised) 667 2195 alar.punson@tja.ee
Henri Külm peaspetsialist (elektripaigaldised) 667 2133 henri.kulm@tja.ee
Maanus Urb peaspetsialist (surveseadmed ja -paigaldised) 667 2177 maanus.urb@tja.ee
Meelis Kärt peaspetsialist (elektrpaigaldised) 667 2161 meelis.kart@tja.ee
Reino Bürkland peaspetsialist (tõsteseadmed) 667 2173 reino.burkland@tja.ee
Richard Saarman peaspetsialist (masinad) 667 2175 richard.saarman@tja.ee
Siiri Kivioja peaspetsialist (ohtlike kemikaalide käitlemine) 667 2172 siiri.kivioja@tja.ee
Sirje Arus peaspetsialist (ohtlike kemikaalide käitlemine) 667 2171 sirje.arus@tja.ee
Taavi Lentso peaspetsialist (elektriseadmed) 667 2164 taavi.lentso@tja.ee
Uku Lauri peaspetsialist (elektripaigaldised) 667 2165 uku.lauri@tja.ee