Language switcher

Sa oled siin

Tehnilise Järelevalve Amet

Tehnilise Järelevalve Amet
Sõle 23A
10614 Tallinn, Estonia

  • Telefon:(+372) 667 2000
  • Faks:(+372) 667 2001
  • E-post:info@tja.ee
Kliki kaardil, et näha suuremalt
 

 

Kontaktid

Transporditeenistus

Nimi Asukoht Telephone E-post
Heigo Saare teenistuse juhataja peadirektori asetäitja +372 667 2051 heigo.saare@tja.ee
Margus Meius nõunik +372 667 2050 margus.meius@tja.ee

Transpordi investeeringute osakond

Nimi Asukoht Telephone E-post
Annemary Neimar projektiekspert 6672104 annemary.neimar@tja.ee
Kristi Purik projektiekspert +372 667 2074 kristi.purik@tja.ee
Maile Mäesalu projektiekspert +372 667 2005 maile.maesalu@tja.ee
Rando Kadopa projektiekspert +372 667 2076 rando.kadopa@tja.ee
Riin Rehemaa projektiekspert +372 667 2030 riin.rehemaa@tja.ee
Ülle Kaldre projektiekspert +372 667 2121 ulle.kaldre@tja.ee

Raudteeohutusosakond

Nimi Asukoht Telephone E-post
Kadi Zavadskis osakonna juhataja +372 667 2064 kadi.zavadskis@tja.ee
Aleksei Gornev peaspetsialist (raudteeinfrastruktuur) +372 667 2065 aleksei.gornev@tja.ee
Jaak Simon projektiekspert (eriprojektid) +372 667 2043 jaak.simon@tja.ee
Kaarel Ilustrumm peaspetsialist (raudteeinfrastruktuur) +372 667 2061 kaarel.ilustrumm@tja.ee
Karl Siim Peaspetsialist (raudteeveerem) +372 667 2134 karl.siim@tja.ee
Kristel Künnap peaspetsialist (raudteeliiklus, reisijatevedu) +372 667 2054 kristel.kunnap@tja.ee
Kristina Fuks-Kuus peaspetsialist (planeeringud, raudtee kaitsevöönd, mitteavalik raudtee) +372 667 2063 kristina.fuks-kuus@tja.ee
Tiit Linnas peaspetsialist (raudteeveerem) +372 667 2053 tiit.linnas@tja.ee
Triinu Uiboleht Peaspetsialist (raudteeliiklus, kaubavedu) +372 667 2108 triinu.uiboleht@tja.ee