Language switcher

Sa oled siin

Tehnilise Järelevalve Amet

Tehnilise Järelevalve Amet
Sõle 23A
10614 Tallinn, Estonia

  • Telefon:(+372) 667 2000
  • Faks:(+372) 667 2001
  • E-post:info@tja.ee
Kliki kaardil, et näha suuremalt
 

 

Kontaktid

Elektroonilise side teenistus

Nimi Asukoht Telephone E-post
Margus Krupp Teenistuse juht +372 667 2070 margus.krupp@tja.ee

Side-ja meediateenuste osakond

Nimi Asukoht Telephone E-post
Oliver Gailan Osakonna juhataja +372 667 2080 oliver.gailan@tja.ee
Erika Adams Osakonna juhataja asetäitja +372 667 2072 erika.adams@tja.ee
Helin Pertelson Peaspetsialist (meediateenused) +372 667 2040 helin.pertelson@tja.ee
Anne Tuisk Peaspetsialist (teenuste järelevalve) +372 667 2083 anne.tuisk@tja.ee
Henry Sarapuu Peaspetsialist +372 667 2081 henry.sarapuu@tja.ee
Kai Remmelkoor Peaspetsialist (numeratsioon) +372 667 2077 kai.remmelkoor@tja.ee
Miko-Martti Mets Peaspetsialist (numeratsioon) +372 667 2096 Miko-Martti.Mets@tja.ee
Peeter Sookruus Nõunik (meediateenused) +372 667 2082 peeter.sookruus@tja.ee
Tais Vakrõõm Peaspetsialist (meediateenused) +372 667 2084 tais.vakroom@tja.ee

Sagedushalduse osakond

Nimi Asukoht Telephone E-post
Alo Einla osakonna juhataja +372 667 2120 alo.einla@tja.ee
Tanel Vinkel osakonna juhataja asetäitja +372 667 2090 tanel.vinkel@tja.ee
Aire Siinvert peaspetsialist (sageduskasutuse planeerimine ja järelevalve) +372 667 2181 aire.siinvert@tja.ee
Artur Ikart peaspetsialist (raadiotehnika ekspert ja järelevalve seadmepargi arendaja) +372 667 2107 artur.ikart@tja.ee
Endrik Kriisa peaspetsialist (sageduskasutuse planeerimine) +372 667 2131 endrik.kriisa@tja.ee
Irena Lukas peaspetsialist (üldregulatsioon) +372 667 2127 irena.lukas@tja.ee
Kristiina Repp peaspetsialist (sageduskasutuse planeerimine ja järelevalve) +372 667 2130 kristiina.repp@tja.ee
Külli Kopelmaa peaspetsialist (sageduslubade väljastamine) +372 667 2128 kulli.kopelmaa@tja.ee
Lada Jostina peaspetsialist (sageduslubade väljastamine) +372 667 2125 lada.jostina@tja.ee
Maret Ots peaspetsialist (seadmete nõuded) +372 667 2092 maret.ots@tja.ee
Priit Sulamägi peaspetsialist (sageduskasutuse planeerimine ja järelevalve) +372 667 2094 priit.sulamagi@tja.ee
Rainer Koorem peaspetsialist (sageduskasutuse ja seadmete nõuete järelevalve) 6672091 rainer.koorem@tja.ee
Ulvi Valdaru peaspetsialist (sageduslubade väljastamine) +372 667 2124 ulvi.valdaru@tja.ee
Ursula Oraby peaspetsialist (seadmete nõuete järelevalve) +372 667 2095 ursula.oraby@tja.ee
Vladimir Jakovlev peaspetsialist (sageduskasutuse planeerimine) +372 667 2123 vladimir.jakovlev@tja.ee

Sideturuosakond

Nimi Asukoht Telephone E-post
Rivo Mets osakonna juhataja +372 667 2021 rivo.mets@tja.ee
Peeter Lutsoja osakonna juhataja asetäitja +372 667 2002 peeter.lutsoja@tja.ee
Diana Fenenko peaspetsialist (sideteenuste hulgihindade järelevalve ja rahvusvahelised suhted) +372 667 2003 diana.fenenko@tja.ee
Evelin Kiik peaspetsialist (sideteenuste turuanalüüsid) +372 667 2093 evelin.kiik@tja.ee
Peep Veermets peaspetsialist (sidevõrkude sidumise ja juurdepääsu järelevalve) +372 667 2103 peep.veermets@tja.ee