Sa oled siin

Tehnilise Järelevalve Amet

Tehnilise Järelevalve Amet
Sõle 23A
10614 Tallinn

  • Telefon:(+372) 667 2000
  • Faks:(+372) 667 2001
  • E-post:info@tja.ee
Kliki kaardil, et näha suuremalt
 

 

Kontaktid

Elektroonilise side teenistus

Nimi Asukoht Telephone E-post
Margus Krupp teenistuse juhataja peadirektori asetäitja 6672070 margus.krupp@tja.ee

Side-ja meediateenuste osakond

Nimi Asukoht Telephone E-post
Oliver Gailan osakonna juhataja 6672080 oliver.gailan@tja.ee
Erika Adams osakonna juhataja asetäitja 667 2072 erika.adams@tja.ee
Anne Tuisk peaspetsialist (teenuste järelevalve) 6672083 anne.tuisk@tja.ee
Helin Pertelson nõunik (meediateenused) 6672040 helin.pertelson@tja.ee
Henry Sarapuu peaspetsialist (sideteenuste järelevalve ja sertifitseerimisteenused) 6672081 henry.sarapuu@tja.ee
Kai Remmelkoor peaspetsialist (numbrilubade menetlemine ja numeratsiooni kasutamise järelevalve) 667 2077 kai.remmelkoor@tja.ee
Miko-Martti Mets peaspetsialist (sideteenused, numeratsiooni planeerimine ja järelevalve) 6672096 Miko-Martti.Mets@tja.ee
Peeter Sookruus nõunik (meediateenused) 667 2082 peeter.sookruus@tja.ee
Tais Vakrõõm peaspetsialist (meedia- ja sideteenused) 6672084 tais.vakroom@tja.ee

Sagedushalduse osakond

Nimi Asukoht Telephone E-post
Alo Einla osakonna juhataja 6672120 alo.einla@tja.ee
Tanel Vinkel osakonna juhataja asetäitja 6672090 tanel.vinkel@tja.ee
Aire Siinvert peaspetsialist (sageduskasutuse planeerimine ja järelevalve) 6672181 aire.siinvert@tja.ee
Endrik Kriisa peaspetsialist (sageduskasutuse planeerimine) 6672131 endrik.kriisa@tja.ee
Irena Lukas peaspetsialist (üldregulatsioon) 6672127 irena.lukas@tja.ee
Jaan Talisaar peaspetsialist (sageduskasutuse järelevalve) 6672100 jaan.talisaar@tja.ee
Kristiina Repp peaspetsialist (sageduskasutuse planeerimine ja järelevalve) 6672130 kristiina.repp@tja.ee
Külli Kopelmaa peaspetsialist (sageduslubade väljastamine) 6672128 kulli.kopelmaa@tja.ee
Lada Jostina peaspetsialist (sageduslubade väljastamine) 6672125 lada.jostina@tja.ee
Maret Ots peaspetsialist (seadmete nõuded) 6672092 maret.ots@tja.ee
Peter Joala peaspetsialist (sageduskasutuse järelevalve) 6672107 peter.joala@tja.ee
Priit Sulamägi peaspetsialist (sageduskasutuse planeerimine ja järelevalve) 667 2094 priit.sulamagi@tja.ee
Sirje Prees peaspetsialist (sageduslubade väljastamine) 6672126 sirje.prees@tja.ee
Tatjana Nigul peaspetsialist (sageduskasutuse järelevalve) 6672105 tatjana.nigul@tja.ee
Ulvi Valdaru peaspetsialist (sageduslubade väljastamine) 6672124 ulvi.valdaru@tja.ee
Ursula Oraby peaspetsialist (seadmete nõuete järelevalve) 6672095 ursula.oraby@tja.ee
Vladimir Jakovlev peaspetsialist (sageduskasutuse planeerimine) 6672123 vladimir.jakovlev@tja.ee

Sideturuosakond

Nimi Asukoht Telephone E-post
Rivo Mets osakonna juhataja 6672 021 rivo.mets@tja.ee
Peeter Lutsoja osakonna juhataja asetäitja 6672 002 peeter.lutsoja@tja.ee
Diana Fenenko peaspetsialist (sideteenuste hulgihindade järelevalve ja rahvusvahelised suhted) 6672 003 diana.fenenko@tja.ee
Evelin Kiik peaspetsialist (sideteenuste turuanalüüsid) 6672 093 evelin.kiik@tja.ee
Peep Veermets peaspetsialist (sidevõrkude sidumise ja juurdepääsu järelevalve) 6672 103 peep.veermets@tja.ee