Language switcher

Sa oled siin

Tööpakkumised

  • Arendusjuht

Otsime oma meeskonda arendusjuhti, kelle ülesanne on olla loodava Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti uuenduste algataja ja eestvedaja.

Kui Sa oled asjatundja teenuste kvaliteedi parendamises, tööprotsesside ühtlustamises ning ressursside planeerimises, siis kandideeri kindlasti!

Tööpakkumise leiad SIIT (292.27 KB, PDF)

 
  • Ehitusvaldkonna peaspetsialist

Otsime ehitusosakonda peaspetsialisti spetsialiseerumisega hoonete ligipääsetavuse järelevalvele. Kui Sa soovid seista ohutu elukeskkonna ja ehitiste nõuetekohase ligipääsetavuse eest, siis kandideeri kindlasti!

Tööpakkumise leiad SIIT (242.07 KB, PDF)

 
  •  Elektroonilise side valdkonna peaspetsialist

Otsime sagedushalduse osakonda peaspetsialisti spetsialiseerumisega elektroonilise side valdkonna järelevalvele. Peaspetsialisti ülesandeks on raadioside sageduskasutuse üle järelevalve teostamine ning raadioside häirete lahendamine. Oluliseks osaks tööst on raadiomõõtmiste teostamine ning valdkonna riist- ja tarkava arendamine.

Kui Sa omad varasemat töökogemust telekommunikatsiooni, raadiotehnika või mõnes sarnases valdkonnas ning Sind paelub raadioside ja sellega seotud maailm, siis kandideeri kindlasti!

Tööpakkumise leiad SIIT (120.88 KB, PDF)